Xiaomi Mi Gaming Set - ακουστικά για gamers

Xiaomi Mi παιχνίδι παιχνιδιών

W ostatnich tygodniach chiński gigant mocno angażuje się w świat wirtualnej rozrywki, a dokładniej w świat gier. W ofercie Xiaomi jest już klawiatura i myszka dla graczy. Niedawno trafiły do sprzedaży dwie innej nowości, gamingowy smartfon Black Shark oraz gamingowy laptop. Laptopa zamówiłem także jeżeli ktoś jest ciekawy to pojawi się wpis na blogu. Dopełnieniem całego portfolio dla graczy jest nowy produkt który trafił do sprzedaży, Xiaomi Mi Gaming Set.

Xiaomi Mi παιχνίδι παιχνιδιών

Xiaomi Mi παιχνίδι παιχνιδιών

Słuchawki mają membranę kompozytową 40 mm Graphene oraz system dźwięku przestrzennego 7.1 Virtual Surround aby gracz mógł jak bardziej zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości. Moim zdaniem bardzo dużym plusem jest zastosowanie dwóch mikrofonów jeden do redukcji szumów otoczenia, a drugi do rozmów.Xiaomi Mi παιχνίδι παιχνιδιών

Czas na największy moim zdaniem minus, jest to moje XCHARXzboczenieXCHARX od kiedy mam Airpodsy od Apple. Diametralnie zmieniły mój sposób używania słuchawek, ich mobilność i genialny sposób integracji z użytkownikiem to bardzo przyjemne doświadczenie. Xiaomi Mi Gaming Set nie posiadają łączności Bluetooth, konieczność jest podłączenia przewodu, Jack 3,5mm lub USB. Zawsze bardzo irytowało mnie jak musiałem na chwile wstać z fotela aby coś dosięgnąć, a przewód haczył się o wszystko co tylko możliwe. Poprzez port USB możemy przeprowadzić konfigurację headsetu pod nasze potrzeby, Xiaomi udostępnia do tego celu dedykowane oprogramowanie aby zmieniać charakterystykę dźwięku. Można również zmienić kolor oświetlenia LED na obu bokach słuchawek.

Xiaomi Mi παιχνίδι παιχνιδιών

Οι παίκτες Xiaomi είναι διαθέσιμοι στην Κίνα από σήμερα. Το προϊόν διατιμήθηκε σε 349 γιουάν, $ 55.

Συγγραφέας: Michał

Geek. Apple και Xiaomi ανεμιστήρα. Στον ελεύθερο χρόνο μου τρέχω ένα blog PokolenieSmart.pl